- 7' - gol dla Bibiczanki 1:1 - Marcin Kurczek nr 9 - strzałem zza linii pola karnego,

- 18' - gol dla Bibiczanki 2:1 - Kamil Waśniowski nr 7 ładnym strzałem z lewej nogi,

- 22' - żółta kartka dla kapitana Bibiczanki Roberta Łyska nr 4

- 23' - gol dla Maszycanki 2:2 - strzelcem Kamil Popek nr 9 z rzutu wolnego z 18m,

- 33' - groźna akcja Maszycanki, po której dochodzi do zderzenia głowami dwóch zawodników: Roberta Łyska (Bibiczanka) i Damiana Bubaka (Maszycanka). Sędzia dopatrzył się w tym zagraniu przewinienia ze strony zawodnika gospodarzy, za co ukarał go drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną. W tym starciu obaj zawodnicy doznali groźnych urazów: Robert Łysek - rozcięta głowa, zaś Damian Bubak - doznał złamania nosa i wstrząśnienia mózgu. Zawodnik Maszycanki został przewieziony kartką pogotowia do szpitala.

- 33' - zmiana w drużynie gości: Marcin Galos nr 6 za Damiana Bubaka nr 11.

- 40' - żółta kartka dla Pawła Gołębia nr 15 z Maszycanki,

- 44' - kolejny faul na zawodniku gospodarzy Kamilu Waśniowskim wychodzącym sam na sam z bramkarzem gości. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną ujrzał ponownie Paweł Gołąb nr 15 z Maszycanki,

- 45' - gol dla Bibiczanki 3:2 - celnie z rzutu karnego strzela Marcin Kurczek nr 9,

Do przerwy: 3:2 dla Bibiczanki.

II połowa:

- 46' - zmiana w ekipie gości, boisko opuścił Piotr Karpała nr 10, a w jego miejsce wszedł Robert Kopijka nr 5,

- 50' - w barwach Bibiczanki debiutuje nowy zawodnik Arkadiusz Kinasz nr 6 (ostatnio zawodnik Czuwaja Przemyśl), który zmienił Kamila Waśniowskiego nr 7,

- między 50' a 55' - kilka akcji gospodarzy, ale bez efektu bramkowego,

- 55' - zmiana w drużynie gospodarzy: zszedł Paweł Kurczek nr 14, wszedł Kamil Żarnowski nr 16,

- 58' - gol dla Bibiczanki - 4:2, trzeciego gola w tym spotkaniu (hat-trick) zdobył Marcin Kurczek nr 9 ładnym strzałem z rzutu wolnego,

- 63' - minimalnie niecelny strzał obok słupka bramki gości w wykonaniu Arkadiusza Kinasza nr 6,

- 68' - zmiana w drużynie gości: zszedł Mateusz Małek nr 16, wszedł Oleh Solianyk nr 3,

- 70'-80' - kolejny okres zdecydowanej przewagi gospodarzy, którzy nie wykorzystali kilku dobrych akcji,

- 75'- zmiana u gospodarzy: boisko opuścił Marcin Kurczek nr 9, a wszedł za niego Przemysław Krawczyk nr 13,

- 80' - gol dla Bibiczanki 5:2 - strzelcem bramki Oleh Ponomarenko nr 15,

- 88' - kontuzja zawodnika Bibiczanki, Arkadiusza Kinasza nr 6, zastąpił Kamil Jamróz nr 11,

- 90' - gol dla Bibiczanki - wynik meczu na 6:2 dla gospodarzy ustala Damian Łukasik.

Koniec meczu. Bibiczanka udanie rewanżuje się Maszyczance za porażkę w rundzie jesiennej.